LUCRĂTOR COMERCIAL ÎN PANIFICAȚIE ȘI PATISERIE, Cluj-Napoca

Full time @Persource – sursa de personal postat 9 luni ago

Descriere job

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau servirea clienților (experiență în domeniul panificației/patiseriei este un plus).
  • Abilități de comunicare excelente și o atitudine prietenoasă față de clienți.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.
  • Atent la detalii și respect pentru igienă.
  • Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitate pentru a lucra în weekend și sărbători.

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu produse de panificație și patiserie proaspete și delicioase.
  • Reumplerea și organizarea vitrinelor cu produse de panificație și patiserie.
  • Consilierea clienților cu privire la produsele disponibile și oferirea de recomandări.
  • Întreținerea unui mediu de lucru curat și sigur, respectând standardele de igienă.
  • Încasarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare.

Program de lucru:
Program in 2 ture

Sambata program de dimineata, cu o sambata lucrata si una nu.

Oferta salarială – Pachet de beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu prietenos și pasionat.
  • Training și dezvoltare continuă în domeniul panificației și patiseriei.
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare.
  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

Despre angajator:
Agentie de recrutare resurse umane pentru firme din Cluj-Napoca cu locuri de munca in Cluj-Napoca. Mai mult decat o agentie de recrutare in Cluj-Napoca cu servicii HR specifice unei agentii de resurse umane in judetul Cluj.