Inginer Responsabil Audit Si Eficienta Energetica

Full time @Persource – sursa de personal postat 9 luni ago

Descriere job

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Inginer Responsabil Audit Si Eficienta Energetica
  • Absolvent al Facultatii de Electrotehnica / Instalatii / Inginerie / Energetica;
  • Minim 1 an experienta intr-un post similar;
  • Minim 1 an experienta in proiectare instalatii electrice;
  • Disponibil relocarilor scurte;
  • Posesor permis conducere tip B;
  • Experienta si abilitati de preluare a sarcinilor, planificare, de coordonare si integrare echipe/muncitorii in santiere;
  • Experienta si cunostinte in citire planuri, liste, scheme diverse;

Descrierea Jobului

Responsabilitatiile postului de Inginer Responsabil Audit Si Eficienta Energetica
  • Executie lucrari de audit energetic la instalatii electrice/energetice de joasa tensiune pentru constructii civile si industrial;
  • Executie si implementarea de masurii de eficienta energetica pentru instalatii energetice;
  • Atingerea obiectivelor de dezvoltarea a departamentului, în concordanță cu obiectivele de dezvoltare ale firmei;
  • Ridicarea în permanență a nivelului calității activității de audit si eficienta energetica desfașurată în cadrul firmei;
  • Preocuparea în permanență pentru respectarea SMC de către propria persoană;
Noi oferim
  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala, traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specific;
  • Masina de serviciu