Inginer Responsabil Lucrari Fotovoltaice – Cluj

Full time @Persource – sursa de personal postat 9 luni ago

Descriere job

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Inginer Responsabil Lucrari Fotovoltaice
  • Absolvent al Facultatii de Electrotehnica / Instalatii / Inginerie / Energetica;
  • Minim 1 an experienta intr-un post similar;
  • Experienta si cunoastere AUTOCAD (nivel incepator) si pachetul MicroSoft Office( word, excel), nivel intermediar, constituie avantaj dar nu conditia eliminatorie;
  • Urmarirea si gestionarea proiectelor de sisteme fotovoltaice,
  • Realizeaza rapoarte zilnice / saptamanale / lunare;
  • Realizeaza verificari calitative si cantitative in santiere;
  • Realizeaza PIF-uri la sisteme, echipamente si instalatii de curenti tari si slabi;

Descrierea Jobului

Responsabilitatiile postului de Inginer Responsabil Lucrari Fotovoltaice
  • Executie lucrari de instalatii electrice interioare si exterioare de joasa tensiune pentru constructii civile si industriale bransamente, curenti tari, curenti slabi;
  • Executie de sisteme: sisteme fotovoltaice,

Noi oferim
  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala, traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specific;
  • Masina de serviciu