Personal De Curățenie – Cluj

Full time @Persource – sursa de personal postat 8 luni ago

Descriere job

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de  Personal De Curățenie
  • Experiență anterioară în domeniul curățeniei sau a serviciilor similare este un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem dispuși să oferim instruire și orientare în cadrul echipei noastre.
  • Atent la detalii și preocupat de menținerea unui mediu curat și ordonat.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a respecta termenele limită.
  • Abilități de comunicare și relaționare interumană pentru a putea colabora eficient cu colegii și clienții.
  • Disponibilitatea de a lucra în ture variabile, inclusiv în weekend-uri și sărbători.
  • Cunoastera limbii maghiare la nivel conversational

Descrierea Jobului

Responsabilitatiile postului de Personal De Curățenie
  • Asigurarea unui nivel înalt de igienă și curățenie în toate spațiile publice și private.
  • Colectarea și eliminarea deșeurilor conform politicilor noastre interne.
  • Întreținerea echipamentelor de curățenie și aprovizionarea cu materiale necesare.
Noi oferim
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unui centru de spa și wellness recunoscut.
  • Atmosferă plăcută de lucru și echipă prietenoasă.